Möt Oh My!


Trots att vi sitter i olika städer jobbar vi alltid tillsammans och känner oss som en enda stor familj (fast med ovanligt många dialekter). Men för att du ska hitta den du letar efter har vi för enkelhetens skull delat in oss efter kontor.

Piteå

Affärsutvecklare

Bodil Johansson

bodil@ohmy.nu 070 667 48 88
Teknisk Projektledare

Emil Johansson

emil@ohmy.nu 070 559 57 21
Utvecklare

Johan Eriksson

johan.eriksson@ohmy.nu
Utvecklare

Lina Larsdotter Åström

lina.larsdotter@ohmy.nu
Teknisk Projektledare

Markus Tiburzi

markus@ohmy.nu
Grafisk Designer & Illustratör

Tobias Filipsson

tobias@ohmy.nu
Utvecklare

Jakob Dahlbäck

jakob@ohmy.nu
Chefsutvecklare

Andreas Sundström

andreas@ohmy.nu
VD & Strateg

Nicke Wikström

nicke@ohmy.nu 070 247 88 80
Animatör

Erik Rosengren

erik.rosengren@ohmy.nu
Utvecklare

Erik Lindgren

erik@ohmy.nu
Utvecklare

Markus Eliasson

markus.eliasson@ohmy.nu
Utvecklare

Fredrik Lindblom

fredrik.lindblom@ohmy.nu
Utvecklare

Robert Lundberg

robert@ohmy.nu
Utvecklare

Andreas Johansson

andreas.johansson@ohmy.nu
Utvecklare

Mikael Svensson

mikael.svensson@ohmy.nu
Utvecklare

Per Björklund

per@ohmy.nu
Utvecklare

Joakim Andersson

joakim.andersson@ohmy.nu
Utvecklare

Marcus Öhman

marcus.ohman@ohmy.nu
Kamrer

Hans Wikström

hans@ohmy.nu

Halmstad

Kontorschef & Art director

Jessica Jäderås

jessica@ohmy.nu
Redaktör & Skribent

Monica Forsberg

monica.forsberg@ohmy.nu
Art director

Martin Knutsson

martin@ohmy.nu
Redaktör & Fotograf

Patrik Ljungman

patrik.ljungman@ohmy.nu
Redaktör

Kent Johansson

kent.johansson@ohmy.nu
Redaktör & Skribent

Josefine Frej

josefine@ohmy.nu

Stockholm

VD & Strateg

Nicke Wikström

nicke@ohmy.nu 070 247 88 80
Innehållsstrateg

Christian Albinsson

christian@ohmy.nu 070 438 69 46
Tf Byråchef Content

Fanny Holländer

fanny@ohmy.nu
Byråchef Interactive

Filip Dalhamn

filip@ohmy.nu 070 981 32 01
Kreatör

Patrik Lythell

patrik@ohmy.nu
Föräldraledig

Sara Thun

sara@ohmy.nu 076 241 14 85
Projektledare

Johan Norlund

johan@ohmy.nu 070 666 30 33
Grafisk designer

Johan Lycke

johan.lycke@ohmy.nu
Utvecklare

Magnus Lindberg

magnus@ohmy.nu
Projektledare

Petter Widberg

petter@ohmy.nu 073 956 49 49
Utvecklare

Viktor Löfgren

viktor@ohmy.nu
Art director

Sandra Bergström

sandra@ohmy.nu
Projektledare film & podcast

Karolina Sandberg

karolina.sandberg@ohmy.nu 073 310 15 66
Affärsområdeschef Digital strategi

Lina Hovling

lina@ohmy.nu
Projektledare

Nina Frank

nina@ohmy.nu
Chefredaktör

Josefin Svenberg

josefin.svenberg@ohmy.nu
Fotograf

Christian Gustavsson

christian.gustavsson@ohmy.nu
Art director

Amanda Berglund

amanda@ohmy.nu
Föräldraledig

My Dahlstrand

my@ohmy.nu
Skribent

Daniel Cederlund

daniel@ohmy.nu
Fotograf

Kristofer Hedlund

kristofer@ohmy.nu
Art director

Andreas Wirf

andreas.wirf@ohmy.nu
Copywriter & Redaktör

Therese Johansson

therese@ohmy.nu
Projektledare

Jozef Lego Silfverberg

jozef@ohmy.nu
Innehållsstrateg

Emelie Andersson

emelie@ohmy.nu
Art director

Fanny Lundstedt

fanny.lundstedt@ohmy.nu
Art director

Emma Österberg

emma@ohmy.nu
Fotograf

Sigrid Malmgren

sigrid@ohmy.nu
Projektledare

Jennifer Åström

jennifer@ohmy.nu
Skribent

Erik Backlund

erik.backlund@ohmy.nu
Projektledare

Carin Sundberg

carin.sundberg@ohmy.nu
Föräldraledig

Gustav Felander

gustav@ohmy.nu
Produktionsledare

Carolina Zethraeus

carolina@ohmy.nu
Föräldraledig

Malin Letser

malin@ohmy.nu
Föräldraledig

Erik Stehr

erik.stehr@ohmy.nu
Projektledare

Agnes Ådell

agnes@ohmy.nu
Copywriter & skribent

Anna Thanner

anna.thanner@ohmy.nu
Film- och poddproducent

Linus Nygren

linus.nygren@ohmy.nu
Koordinator

Madeleine Grem-Nielsen

madeleine.grem-nielsen@ohmy.nu
Utvecklare

Tobias Gustafsson

tobias.gustafsson@ohmy.nu
Grafisk designer & Kreatör

Tuomas Laulajainen

tuomas@ohmy.nu
Grafisk designer

Thomas Rang

thomas.rang@ohmy.nu
Grafisk designer

Lucas Löf

lucas@ohmy.nu
Redaktör

Klara Stefansson

klara.stefansson@ohmy.nu
Art Director

Christoffer Granström

christoffer.granstrom@ohmy.nu
Grafisk designer

Maja Johansson

maja@ohmy.nu
Grafiker & animatör

Ivan Åkerberg

ivan@ohmy.nu
Produktionsledare film & podcast

Fabian Rost

fabian.rost@ohmy.nu